– – Interneti kaudu?

Interneti kaudu?

Igas hoones, kus me elame või töötame on ka tehnosüsteemid, mis meie sealviibimise hubaseks muudavad. Küttesüsteem on üks nendest ja see sisaldab palju erinevaid tehnilisi seadmeid. Nii üllatav, kui see ka ei ole on nende seadmete kulumine või riknemine tegelikult vägagi hästi ette näha. Vaadata tuleb lihtsalt osata.

Me oleme hooldanud küttesüsteeme juba aastast 1993 ja nende aastate kogemuse juures tundsime pidevalt vajadust uurida, mis juhtus enne seda, kui mingi tehnika osa seisma jäi. Selleks pidasime hoolduspäevikuid, kuhu kirjutasime üles kõik, mida katlamajas viibides tehnik märkas kuid, kas see on piisav? Tehnik käis erinevates katlamajades korra nädalas või kuus, kuid ikka juhtus midagi siis, kui tehnikut seal ei olnud.

Kuna inimene ei ole võimeline pidevalt kõike jälgima, siis tuli seda tegema panna masin ja tänaseks oleme me selle murekoha lahendanud. OÜ Anrebell pakub meie hooldusobjektidele esimest Eestis toodetud süsteemi, mis lahendab selle mure ja palju veel.

BoilerWeb hoiab katlamajas toimuval silma peal igal sekundil ja teavitab meie tehnikuid kohe, kui mõni tööprotsess oma loomulikust käitumisest erinema hakkab.

Täna oleme BoilerWeb-i abil juba mitmeid süsteemi tõrkeid avastanud, mille tähelepanuta jätmine oleks kliendile väga kalliks maksma läinud. Iga tehnik teab, kui oluline on boileri paisupaagi seisund, et ära hoida näiteks boileri purunemist kortermaja katusel asetsevas katlamajas. Kõik gaasikatelde hooldustehnikud teavad, mis juhtub kui kondensatsioonikatla suitsugaasi temperatuur tõuseb kõrgemale, kui pealejooksu oma. Need on ainult mõned näited, kuid see nimekiri on pikk. 

Kui sa tahad ka oma katlamaja hoolduse tänapäevaseks viia, siis kirjuta meile. Vaatame Teie katlamaja üle ja leiame parima lahenduse.

2021a. Kaughalduse teenuse kuutasu on 15€+km.
Seadmeid saab ka rentida.

Kirjutage Meile, et saada rohkem infot

info@anrebell.ee