– – Hooldus

Küttesüsteemide hooldus

Küttesüsteemide hooldusteenusega alustas Anrebell OÜ juba aastal 1993 ja tänaseks pakume klientidele hoolduslepingut koos avariiväljakutsetega ööpäeva ringselt. Hooldustööde eesmärk on hoida kliendi kütteseadmed korras aastaringselt. Tehnik teostab vastavalt lepingule seadmete järelvalvet korra kuus või korra kvartalis. Kui mingil põhjusel peaks kliendi katlamajas midagi juhtuma ja seadmed seiskuvad, siis tehnik saabub lepingulise kliendi juurde hiljemalt kolme tunni jooksul ja alustab tõrke likvideerimist. 

Hooldusteenuse lepingut saab võrrelda kindlustusega, kus ootamatult ilmnenud probleemi lahendusega alustatakse tegelemist koheselt. See aga on kliendile väga oluline eriti siis, kui väljas kimbutab pakane ja esineb oht süsteemi külmumises.

Väga oluline on ka hoida seadmed töös ökonoomselt, millega võib säästa tuntavalt kliendi raha küttearvetelt. Tehniku üks töö osa on mõõta katlast lahkuvate suitsugaaside keemilist koostist ja selle analüüsi kaudu seadistada põleti nii, et põlemise efektiivsus on maksimaalselt kõrge. 

Kui Te soovite oma katlamajale hoolduslepingu pakkumist, siis palume saata informatsioon aadressile info@anrebell.ee

Hinnapakkumise saamiseks palume vastata all olevatele küsimustele.

  1. Katlamaja aadress?
  2. Katelde arv?
  3. Katlamaja koguvõimsus?
  4. Mitu korda aastas soovite, et tehnik teostaks visuaalset seadmete kontrolli (4-12)?
  5. Mitu korda aastas soovite, et kütteseadmetele tehakse täielik hooldus ja põletite diagnostika (soovituslik 1x aastas)?
  6. Mõnikord veab tehnika alt ja seadmed võivad seiskuda. Probleemi lahendamiseks on vaja tehnikul kohale tulla, süsteemi rikke põhjus üles otsida ja likvideerida. Kas soovite väljakutse teenust tööpäevadel (8:00-17:00) reageerimise ajaga 3h?
  7. Sama küsimus nagu eelmine ainult, et kas soovite väljakutse teenust õhtusel ajal (17:00-8:00) ja nädalavahetustel?
  8. Sama küsimus nagu eelmine ainult, et kas soovite väljakutse teenuse tuge riiklikel pühadel (jõulud, aastavahetus)?
  9. Katlamajad kipuvad suure õhuvahetuse tõttu tolmuseks minema. Seega mitu korda aastas soovite katlamaja puhastusteenust? (Töö maht kipub terve päeva aega võtma ja vastavalt katlamaja võimsusele võib seda tööd teostada kuni 3 inimest.)